Добредојдовте на нашата компанија веб-сајтови!

ПРОИЗВОДИ

ЗА НАС

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

Tianjin Tianxin метални производи копродукции, Ltd (во понатамошниот текст како "Tianxin") се наоѓа на самиот брег на прекрасното Охридско Езеро Tuanbo, Jinghai Каунти, Тијанџин во раскрсницата на Tianjin-Тангшан автострада, Пекинг-Шангај автострада и Пекинг-Шангај железница , на 25 километри оддалеченост од центарот на градот, 65 километри од Тијанџин Порт, 30 км од меѓународниот аеродром во Тијанџин Binhai, и 120 километри од Пекинг Капитал Меѓународниот аеродром.

ВЕСТИ

Што е маска машина виткање машина?

Маска машина виткање машина е исто така познат како памук виткање машина. Како што сугерира името, тоа е маска преклопен. Што е маска виткање машина? Ова не треба да се објасни повеќе. Треба да се знае дека маската треба да се здипли и спакувани.

We can make it!

We can make it! As you may know, we are ...
Кина со електрична енергија на Советот: тешка индустрија, како што се железо и челик имаат остар пад на зголемување на брзината на потрошувачката на енергија во ноември
Извештај од 19 на Кина со електрична енергија на Советот на ...
На "Tianxin" бренд им жица серија производи произведени од страна на компанијата Tianxin ја освои титулата на "Тијанџин познатата марка на производот"
Неодамна, брендот "Tianxin" Wir обврзувачки ...